Servislerimiz

Firmamızın 7/24 saat servis hizmetleri Arasında; Çilingir hizmeti Anahtar Çoğaltma Çelik Kapı İmmobilizer Oto anahtar ve Oto çilingir hizmeti Evinizde kilitli kalmış çekmece gardırop balkon kapısı hizmeti Antika büfe kilitleri tamirleri anahtar yapımı yeni kilit montajı Apartmanlara Kilit montajı hizmeti Kapı otomatik ayarı, hidrolik montajı,elektrikli otomatik kilit montaj hizmeti Anahtar yapımı ve Yeni kilit montajı ve her türlü çilingirlik hizmeti vermektedir. Anahtarlı kasalar, Dijital para kasaları tamir işleri Firmamız tarafından itina ile yapılır. Kurumsal Şirketlere Bankalara Resmi kurumlara; Anahtarcı, Çilingirci, Kasa Açma, Oto açma Tamirat işleri montaj, Yeni kilit Anahtar sistemleri, Master kilit Anahtar modelleri hizmetleri 7/24 saat servis Firmamızın Anadolu yakasında 5 anlaşmali firmayla sizlere en kısa zamanda hizmet vermektedir.

Ev Kapısı Açma

Ev Kapısı Açma Hizmetinde Çelikler Anahtar, daima yanınızda, kapıda kaldım derdine SON. Her türde ev anahtarı yapımı. Çelik kapı açılması. Kapı hidroliği takılması. Hırsızlığa karşı dayanıklı kilit göbeği seçenekleri. Her türde kapı kilidi takılması. Apartman girişlerine otomatik kilit takılması. Çelik kapılara emniyet kelepçesi ve alarm montajı.

Oto Kapısı Açma

Oto Kapısı Açma Hizmetinde Çelikler Anahtar, daima yanınızda, arabam çalışmıyor derdine SON. Kullandığımız profesyonel ekipmanlarla, kilitli kalan araç kapısına hiçbir zarar vermeden oto kapı açma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Kapısı açılmayan, anahtarı bozulan, kiliti bozulan her marka ve model araçlar için oto kapı açma hizmeti vermekteyiz.

Kasa Açma

Kasa Açma Hizmetinde Çelikler Anahtar, daima yanınızda, bu hizmetimiz bankalara. Her türde çelik kasa (şifreli dahil) açılır. Çelik kasa açılmıyor derdine SON. Çelik kasa anahtarı kopyalanır. Kiralık kasalar açılır ve anahtarları yapılır. Çelik kasa tamir bakım ve onarımı yapılır.Kurumsal firmalara ve müşterilerimize en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Anahtar Tedarik

Anahtar Tedarik Hizmetinde Acil Çilingir, daima yanınızda, tek anahtar yetmiyor derdine SON. Her türde oto anahtarı (immobilizer anahtarlar dahil) kopyalanır. Oto, araç ve garaj kumandası kopyalanır. Kayıp oto anahtarı ve kumandası yapılır.

7/24 Hizmet Garantisi

Kavacık ta acil 7/24 çilingir servisimiz vardır. Kavacık kapı çilingir , Kavacık kapı açma kilit değiştirme servisi Kavacık da 7/24 çilingir hizmeti içinde size sunuyoruz. Kapınızda en iyi en yüksek korumalı kilit kapınıza uyum sağlayan kilittir.

Servis Garantisi

2008 yılından bugüne profesyonel olarak anahtar ve çilingir hizmeti vermekte olan firmamız, Servis ve takılan ürünlerin garantisi hakkında herzaman size güven ve destek vermektedir. Ürünlerimiz TSE belgeli olup Garantileri mevcuttur.

Hakkımızda

Çelikler Anahtar İstanbul’un her noktasına aşağıdaki hizmetleri hızlı ve profsyonel ekip, kaliteli (TSE) GARANTİLİ ürünler kullanarak verir.Ekibimizde yer alan kişiler işinde başarılı ve çilingir belgesi olan her marka ve model anahtar, oto kilidi konusunda tecrübelidir. Ekipler iş yoğunluğuna göre ortalama 30 dakika içerisinde sizin yardımınıza ulaşacaktır.

Şehrin ışıkları sönmeden biz hala nöbette oluruz çünkü siz değerli müşterilerimiz gezmeden, balodan, adalardan, geldiğinizde anahtarınız yoksa. Bizi arayacaksınız. Biz bunun farkındayız. Peki siz acil çilingir servisi numaralarını kayıt ettiniz mi ? Tabikide etmişsinizdir. Çelikler Anahtar her sokak, her binaya hizmet ve kalitesini götürmüştür. Bu hizmetten sadece çevremizde oturanlar değil.İstanbul'un her yerinde oturan herkes yararlanmıştır.

Çelik Kapı Başarımız

95%

Çelik Kasa Başarımız

89%

Oto (Araba) Kapı Başarımız

73%

Müşteri Memnuniyeti

100%

8260

Toplam Çalışma Tecrübesi

7/24

Hızlı Ulaşım

Bize Ulaşın !

Firmamız Konum Olarak Kavacık Otağtepede Bulunmaktadır. Anadolu Yakasında Her İlçeye Hizmet Vermekteyiz. Siz müşterilerimize 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Çelikler Anahtar.